Turniej Tenisa Stołowego

W Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących który mieści się we Wrocławiu przy ul. Kamiennogórskiej 16, po raz kolejny pracownicy Ośrodka stanęli do zaciętego boju o Puchar Przewodniczącego Koła NSZZ Solidarność w tenisie stołowym. 16 września 2017r. odbył się 5 Turniej Tenisa Stołowego. Dlaczego we wrześniu? Otóż organizując Turniej w trzeci weekend września wpisujemy się w obchody kolejnych rocznic powstania NSZZ Solidarność. Turniej jak zawsze cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem pracowników Ośrodka. Nie miałby on tak wspaniałej oprawy i bogatych nagród gdyby nie wsparcie MOZ PO i W NSZZ Solidarność Wrocław Krzyki oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Sportu NSZZ Solidarność.Zwycięzcą Turnieju został Pan Maciej Cekiera – nauczyciel języka angielskiego, drugie miejsce zajął Pan Bogdan Micorek – kierownik obiektu sportowego a trzecie Pani dr. Dariusz Rutkowski nauczyciel wychowania fizycznego. Nagrody zwycięzcom wręczali Pani Krystyna Kochan Przewodnicząca MOZ PO i W NSZZ Solidarność Wrocław Krzyki oraz Pan Rafał Tomczak Prezes DSKF i S NSZZ Solidarność.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.