RAJD DOLNOŚLĄSKIEJ SOLIDARNOŚCI Karkonosze 2015

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym już Rajdzie Solidarności.

1. TERMIN: 02-04.10.2015 r.
  2. MIEJSCE: Benecko
  3. NOCLEGI: Chata na Špici
  4. WYŻYWIENIE:
    • 2 śniadania
    • 2 obiadokolacje
  5. REGULAMIN:
    • W rajdzie uczestniczyć mogą członkowie Dolnośląskiej Solidarności, ich rodziny oraz zaproszeni goście.
    • Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w Rajdzie wyłącznie pod opieką rodziców (prawnych opiekunów), którzy biorą za nie całkowitą odpowiedzialność
    • Uczestnictwo w rajdzie jest dobrowolne i organizator nie ponosi odpowiedzialności za żadne zaistniałe wypadki i urazy zarówno w trakcie rajdu jak i podczas dojazdów.
    • Każdy uczestnik rajdu jest zobowiązany do osobistego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków ( NNW) i kosztów leczenia (KL) lub posiadania Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego • Każdy uczestnik rajdu jest zobowiązany do zabezpieczenia się w podstawowe środki opatrunkowe i przyjmowane leki.
    • W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w rajdzie wpłacone pieniądze nie będą zwracane.
    • Każdy uczestnik rajdu oświadcza, iż stan jego zdrowia zezwala mu na uczestniczenie w powyższej imprezie turystycznej.
    • Wpłata pieniędzy jest równoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu.
  6. WARUNKI UCZESTNICTWA:
    1. Spełnienie punktów powyższego regulaminu
    2. Przesłanie mailem zgłoszenia osobistego do dnia 23.09.2015r. na adres: rtomczak1@wp.pl (w tytule maila wpisujemy: Rajd – Benecko)
    w treści maila wpisujemy: imię i nazwisko, nr pesel, adres zamieszkania z kodem pocztowym, komisja/koło NSZZ „SolidarnośćDECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ
  7. Organizator zapewnia po dokonaniu powyższej wpłaty:
    • 2 noclegi w pokoju 2-4 osobowym
    • 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  8. Dojazd we własnym zakresie WAŻNE: Prosimy również zabranie ze sobą czeskiej waluty (korony ) oraz dowodów osobistych lub paszportów i przypominamy o ubezpieczeniu
  9. PROGRAM
    • 02.10.2015 r. − Dojazd na miejsce, zakwaterowanie, wycieczka po okolicy. − 18:00 – 19:00 Obiadokolacja
    • 03.10.2015 r. − 8:00 – 9:00 Śniadanie − 10:00-16:00 Dla każdego coś miłego czyli każdy robi, co chce (do wyboru: wycieczka piesza, rowerowa, brydż/szachy/ książka, dyskusje związkowe, itd.) * wybór trasy turystycznej uzależniony będzie od warunków pogodowych − Obiadokolacja − Odnowa biologiczna, integracja związkowa * odnowa biologiczna (sauna, jackuzi, basen – kompleks zewnętrzny) dodatkowo płatna
    • 04.10.2015 r. – 8:00 – 9:00 Śniadanie – Spacer po okolicy, powrót do domu